Став на бік Медведчука! Скандальний “слуга” – Зеленський в люті: друг Лукашенка знову вляпався!

0

Підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука активно підтримує не тільки його кум Володимир Путін та однопартійці, а й депутат зі «Слуги народу» Євгеній Шевченко. Той самий, що нещодавно зустрічався із диктатором Лукашенком.

Про це ідеться у влозі активіста Сергія Стерненка.

“Ви маєте розуміти, що боретеся не з Медведчуком, а боретеся з трьома мільйонами громадян України, які проголосували за політичну силу, очолювану Медведчуком”, – сказав Шевченко у ефірі проросійського телеканалу «Наш».

“Ми постійно воюємо із відьмами, шукаємо чорну кішку у темній кімнаті, а там її нема. Через ці усі наші проблеми і розкол у суспільстві”, – заявив Шевченко.

Нардеп також зазначив, що Медведчук – вагомий політик та заслуговує на повагу.

“Таким чином, Шевченко став на бік Медведчука та і по факту опонує своїй же політичній силі, політичній силі президента Зеленського”, – зауважує Стерненко.

Проте вигнати із фракції Шевченка не можуть. Так, нещодавно, нардеп зустрічався із невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Вітаючись, Лукашенко сказав, що йому приємно познайомитися з нардепом: «Виявляється, є в Україні ще люди, які поважають білорусів». На що Шевченко відповів, що йому велика честь познайомитися, і він про це давно мріяв.

«Дуже важлива ця наша зустріч, як такий добрий сигнал. Я сподіваюся, що це буде добрим сигналом, виходячи з того, що я знаю про вас і вашу позицію щодо українсько-білоруських відносин і взагалі стосовно Білорусі», – сказав Лукашенко.

Після того “Слуга народу” провела засідання фракції, на якому поведінку Шевченка розглянули, але за його виключення не проголосували.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я