Степанов з’ясував, чому лікарі не отримали 300% зарплати! (Відео)

0

Українські медики, які працюють з COVID-19, не отримали надбавку в 300% через владу на місцях.

При цьому в регіони були відправлені гроші на зарплати. Про це в ефірі ТСН повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Обозреватель.

“У нас було два підвищення і два обіцянки, які були виконані з боку центрального органу виконавчої влади. Перше – це 300%. Ми порахували всі без винятку суми, які ми повинні були перевести в регіони, і всі до копійки ці цифри були переведені в регіони. Далі вже пішла відповідальність місцевих органів влади і головних лікарів, інших чиновників “, – сказав він.

За його словами, нині в міністерстві розбираються, чому медики не отримали гроші.

“Я впевнений, я зможу довести це до кінця. І всі наші обіцянки, які ми дали по 300%, – вони будуть в повному обсязі виплачені з відповідними виплатами”, – запевнив він.

Також Степанов пообіцяв, що в квітні лікарі отримають надбавки в повному обсязі.

“Кошти на це є, можливо, деяка затримка в кілька днів для перерахування цих коштів, але в повному обсязі держава забезпечила саме заробітну плату цих лікарів. Те, що стосується невиконання своїх обов’язків на місцях, я в змозі довести це до кінця і в стані переконати місцевих керівників виконати той борг, який вони зобов’язані зробити “, – підсумував міністр.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я