Субсидії по-новому! Що змінилося в отриманні!

0

Тепер субсидії українці отримуватимуть по-новому. Мінсоцполітики пояснило, як це зробити.

Компенсацію на оплату комуналки будуть платити тільки в грошовій формі. Про це повідомляє видання «Ліга.закон».

Як пояснили в Міністерстві соціальної політики, монетизувати субсидію тепер можна отримати в будь-якому з 38 уповноважених банків. Уряд розширив кількість фінансових установ.

Вже з жовтня виплату субсидій здійснюють місцеві органи соціального захисту населення. З цією метою Пенсійний фонд надав виплатні реквізити, на які пенсіонери отримують пенсію.

Українцям, яким ще до пенсії далеко, а субсидію отримати потрібно, виплати будуть виробляти на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку».

Однак, якщо субсідіант хоче монетизувати допомогу на оплату комунальних послуг отримувати не в «Ощаді», то йому потрібно звернутися з відповідною заявою в управління соцзахисту за місцем проживання. Разом із заявою необхідно надати реквізити рахунку в “своєму” банку.

Є в Україні одержувачі субсидій у яких немає банківського рахунку. Уряд подумало і про них. Люди, у яких відсутні рахунки в банках будуть отримувати монетизувати субсидію через відділення «Укрпошти» за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

І ще нюанс. Тим, кому призначена безготівкова форма допомоги, а це домогосподарства, у яких є борги за комунальні послуги, будуть отримувати субсидію виключно в «Ощадбанку».

Як припускають в уряді, нові правила отримання соцдопомоги повинні полегшити життя українцям. А виплата субсидій у грошовій формі допоможе заощадити.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я