Субсидії таки доведеться повернути! Українці в шоці від нових правил!

0

З настанням нового опалювального сезону в Україні набули чинності нові, більш жорсткі правила отримання субсидій. Ці правила допоможуть не допустити отримання субсидій тими людьми, які, на думку чиновників, в них зовсім не потребують.

Так, якщо претендент на субсидію володіє нерухомістю площею понад 120 кв. м (якщо це квартира) або 200 кв. м. (якщо це приватний будинок) і \ або має автомобіль, куплений менше п’яти років тому, допомогу від держави йому не світить, повідомляє Обозреватель.

“Пролітають” і громадяни, що можуть собі дозволити покупки на суму від 50 тисяч гривень. Людина, що не платив податок з назвою “єдиний соціальний внесок”, але при цьому не перебував на обліку в Центрі зайнятості, про субсидії також може забути.

Тим, хто, незважаючи на нові вимоги, все ж примудрився отримати субсидію, доведеться повернути гроші державі. Правда, ефективного механізму такого повернення на даний момент не створено – для початку, чиновникам треба буде довести неправомірність отримання громадянином субсидії, після чого його попросять повернути гроші добровільно. В іншому випадку справу передадуть до суду – і тут піде ряд нових труднощів, через які відсоток справ про стягнення грошей в судовому порядку на даний момент вельми невисокий.

Є в постанові Кабміну і ще один пункт, який наказував би повернути безготівкову субсидію тим громадянам, які не витратили її до кінця опалювального сезону.

“Невикористана сума житлової субсидії, яка надавалася не в грошовій формі, повертається керуючим, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку”, – йдеться в постанові.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяГряде справжній Майдан! Екстренне звернення Авакова! Нацгвардія працюватиме у посиленому режимі!
наступна статтяСкільки грошей українці заховали від податків! Озвучені шокуючі масштаби!