Ситуація зараз така, що ми маємо постійно бути напоготові! Зеленський звернувся до українців!

0

Україна нарощує кількість щоденних тестів на COVID-19: 877 тисяч тестів на коронавірусну інфекцію зроблено від початку епідемії.

Пряма мова Володимира Зеленського: “Ситуація зараз така, що ми маємо постійно бути напоготові, але не треба перебільшувати реакції. Сьогодні немає критичних спалахів або якихось “червоних точок”, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції в країні. Кількісний поріг тих, хто одужав, перевищив 50 відсотків. Ми готові до другої хвилі, але сподіваємося, що вона нас омине”.

Деталі: На традиційній нараді у президента міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що кількість щоденних тестів постійно нарощується, нагадавши, що в перші дні робилося лише по 200 тестувань, система лабораторій потребувала відновлення.

Він також додав, що вже протягом трьох тижнів зберігається приблизно однаковий рівень показників щодо виявлення підозр і заражень, минулого тижня госпіталізація в цілому пішла на спад.

Денис Шмигаль нагадав, що показник летальності через коронавірусну інфекцію доволі помірний в Україні та становить 2,5%.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяКраще морозива! Літній полуничний десерт «Насолода» з 3-х інгредієнтів!
наступна статтяРазумков заочно відповів Третьяковій на скарги щодо низької зарплати!