Таємні деталі переговорів Зеленського і Лукашенко злили в мережу!

0

«Батька» намагався домовитися із Зеленським про білоруських миротворців

Нагадаємо, в п’ятницю, 4 жовтня, в Житомирі в рамках Другого форуму регіонів України і Білорусі відбулася зустріч двох президентів Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

За інформацією в ЗМІ, ключовою темою став Донбас і миротворці. Так, Лукашенко намагався пролобіювати свої послуги в якості посередника, просуваючи білоруських миротворців на Донбасі.

Як повідомляє джерело з Офісу Президента, Лукашенко акцентував увагу, що Л / ДНР в кінці кінців дадуть «добро» на розміщення миротворців Білорусі на окупованій території України на кордоні з Росією.

Також за інформацією джерела, Зеленський подякував Лукашенкові, але висловив сумніви щодо ефективності цієї ідеї, «частина суспільства може це не зрозуміти і не погодитися з цим».

Зокрема, розглядався альтернативний варіант – змішана група миротворців. Виглядає він приблизно так: частина білоруських миротворців будуть на кордоні Л / ДНР і Росії, а частина, разом з миротворцями з європейських країн на кордоні з Україною.

У чисельному еквіваленті: білоруси 60-65%, решта 35-40%.

Раніше повідомлялося, ідея «Батька» про миротворців в Україні – частина «хитрого» плану – щоб отримати інструмент тиску в майбутніх «торгах» з РФ з будь-яких питань.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я