Таємний лист – Разумков в шоці! Венедиктова приголомшена, зрада! Вже на столі!

0

Сумитеплоенерго готують до тіньового продажу, до якого може бути причетний голова ВР Дмитро Разумков.

Про це повідомив народний депутат Андрій Деркач в зверненні до генпрокурора Ірини Венедиктової, пишуть Українські новини.

За словами Деркача, готується тіньовий продаж компанії “Сумитеплоенерго”. Один з можливих покупців – Іван Надєїн, власник ТОВ “Укртепло”.

“За інформацією журналістів-розслідувачів,”Сумитеплоенерго” планують продати власнику ТОВ “Укртепло” Івану Надєїну (за сумісництвом – президенту самого народного футбольного клубу “Верес”). Спосіб продажу обраний “народний”- через офшори, щоб податки не платити. Надєїн має тривалі бізнес зв’язки з нинішнім головою Ради Разумковим, який в 2014-2015 був одним із співзасновників ТОВ “Укрптепло”, а на думку журналістів-розслідувачів, до сих пір має бізнес інтерес в діяльності компанії”, – повідомляє Деркач.

За словами нардепа, “Сумитеплоенерго”, за 5 років отримало прибуток в 300 млн гривень від тіньових схем на Сумській ТЕЦ, яку вона орендує.

“Після покупки “Сумитеплоенерго” Надєїним ні знищення схем, ні зниження тарифів сумчани не дочекаються – бізнес планують зберегти в первозданному вигляді. При тому, що побудовано все на ТЕЦ і теплових мережах що належать громаді – вони в оренді до 2023 у “Сумитеплоенерго”, – підкреслив Деркач.

Нардеп пов’язує продаж компанії зі спробою уникнути відповідальності керівництва групи компаній “ТехНова”, на якому висять кримінальні справи СБУ, Нацполіціі і ДФС.

“У зв’язку з цим, на центральному рівні я звернувся до генпрокурора Венедиктової з вимогою перевірити факти незаконних дій при тіньовому продажу “Сумитеплоенерго” компанії “Укртепло” і можливу причетність до угоди голови ВР Дмитра Разумкова”, – заявив Деркач.

У той же час, на місцевому рівні Деркач запропонував створити спільну робочу групу за участю депутатів місцевих рад, облдержадміністрації, правоохоронців і громадськості для вивчення умов договору оренди ТЕЦ та ефективності її використання. Головне, за його словами, не допустити продовження договору оренди після тіньового продажу компанії “Сумитеплоенерго”.

“Головне не допустити чергової тіньової оборудки поза бюджетом і не на користь сумської громади, навіть якщо вона проходить з можливою участю та під дахом спікера Разумкова”, – резюмує Андрій Деркач.

Нагадаємо, два місяці тому, стало відомо, що віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук може замінити голову ВР Дмитра Разумкова на його посаді в парламенті.

Як повідомляла “Українська правда”, президент України Володимир Зеленський хотів би бачити Стефанчука на чолі Ради. Главі держави нібито не подобається зайва самостійність Разумкова, який начебто має власні політичні амбіції і намагається не залежати від Офісу президента.

“Як розповідають в оточенні Зеленського, президент був би не проти підсадити Стефанчука на щабель вище в парламентській ієрархії. Але є проблема – цей щабель вже зайнятий”, – писало видання.

Проте наголошується, що з ухваленням такого рішення не поспішатимуть. Адже для зміни голови ВР потрібно публічно пояснити, що не так із Разумковим і знайти голоси на підтримку Стефанчука.

У публікації йдеться, що для “розкрутки” Стефанчука були створені спеціальні “трійки”, які займаються різними сферами. Керувати їх роботою і має Стефанчук для формування образу “державника”.

“Є економічна “трійка”, фінансова, податкова тощо. Ось скільки комітетів у Раді – стільки приблизно і “трійок”. На них вирішують, які закони треба підготувати, щоб виконати обіцянки Зеленського, що саме туди записати, і коли це можна провести через комітети і Раду”, – повідомило джерело в уряді.

Водночас сам Разумков у процес роботи “трійок” не залучений.

Джерело

Загрузка...