Так і не отримали обіцяну доплату! Степанову доповіли! Уже почали з’ясовувати!

0

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов обіцяє розібратися з органами місцевої влади у питанні затримок з виплатою зарплат медикам, які лікують хворих з COVID-19.

Про це повідомив на онлайн-брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Зараз до нас надходить велика кількість скарг та звернень, які стосуються недовиплати коштів медичним працівникам, саме тим працівникам, які працюють з хворими на COVID-19, і, перш за все, мова йде про виплату заробітної плати за березень”, – повідомив Степанов.

За його словами, відповідні скарги надходять як від працівників служби екстреної допомоги, так і від працівників медичних закладів, що приймають та лікують пацієнтів з коронавірусною хворобою.

“Всі кошти, без виключення, які були обіцяні, в розмірі 300% заробітної плати були перераховані на міста. Ми зараз отримуємо повідомлення, що ці виплати не були здійснені або виплачені не в повному обсязі з вини або місцевих органів або головних лікарень… Це недопустимі речі. Я наголошую, що всі без виключення виплати повинні здійснюватися в повному обсязі. Мною вже направлені листи на голів обласних державних адміністрацій, щоб вони відзвітували в розрізі кожного медичного закладу, які суми і як вони були виплачені медичним працівникам, задіяним в боротьбі з COVID-19”, – зазначив міністр охорони здоров’я.

Він також закликав медиків, які своєчасно не отримали зарплати, повідомляти про такі випадки на гарячу лінію МОЗ.

“Все, що нами було обіцяно, – було виконано. Я думаю, що нам вдасться закрити найближчим часом це питання”, – додав Степанов.

Нагадаємо, 24 квітня Кабінет міністрів затвердив рішення про доплати медикам, які лікують хворих на COVID-19, у розмірі до 300% заробітної плати.

Станом на ранок 2 травня в Україні зареєстровано 11 тис. 411 випадків коронавірусної хвороби COVID-19з них 279 летальних, 1 тис. 498 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 550 нових випадків.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я