Таких цифр не було вже давно! Долар пробив нове дно, НБУ встановив рекордний курс валют!

0

Нацбанк розрахував курс долара на 5 грудня

Американська валюта продовжує падати по відношенню до гривні. Так, за даними НБУ, офіційний курс на четвер, 5 грудня, складе:

23,93 грн за 1 долар США.

При цьому 4 грудня курс становив 23,94 грн, а значить за день він знизився ще на одну копійку. За попередній банківський день курс валюти знизився на дві копійки.

За останні тижні курс долара впав нижче психологічної позначки в 24 гривні, тим самим оновивши рекорд, який тримався ще з початку 2016 року. Останній раз долар був дешевше 14 січня 2016 року, коли його курс становив 23,64 грн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що за листопад поточного року українці купили більше валюти, ніж продали. Така тенденція триває не перший місяць. Всього було продано валюти на 1315.5 мільйонів доларів. Куплено при цьому 1373,9 млн дол. Про це можна побачити за опублікованими даними Національного банку України, які оприлюднили у вівторок, 3 грудня.

Виходить, що знову українці скупили більше, ніж продали. Сальдо склало 48,4 млн доларів. З початку поточного року куплено валюти більше на 4,7 млн доларів більше, ніж продано.

Раніше ми повідомляли, що Національний банк затвердив нові вимоги до розкриття банками інформації про послуги в рекламі і на сайтах, а також рекомендації щодо організації банками розгляду звернень споживачів, інформує прес-служба НБУ.

На сайтах і в рекламах банкам необхідно змінити інформацію про свої послуги, щоб відповідати новим вимогам. Фінансовим установам для адаптації НБУ дає шість місяців.

Всі банки повинні надавати вичерпну інформацію про послуги на сайті в єдиному уніфікованому форматі вже через три місяці. Зокрема, вказувати повну вартість послуги, у тому числі комісії третім особам і платежі за додаткові послуги.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я