Тариф на газ! В регіонах споживачам принесуть платіжки з різними сумами!

0

Гарантована ціна на газ для населення в Україні на перший квартал 2020 року становитиме 5,5 грн за 1 кубометр. Але це без урахування ПДВ, транспортних витрат і націнки облгазів. З урахуванням всіх надбавок тариф може становити близько 7,7 грн / кубометр (залежить від регіону).

Про це повідомив директор інтегрованого газового бізнесу НАК “Нафтогаз України” Андрій Фаворов в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Втім, кінцеві роздрібні ціни на газ відрізняються в залежності від регіону. Це обумовлено тарифом на розподіл, який встановлює НКРЕКУ, а також націнкою, яку встановлює кожен газосбит самостійно.

Скільки доведеться платити

Кінцевий тариф (скільки люди будуть платити на самом деле) можна порахувати за такою формулою: ціна, по якій продає “Нафтогаз” + 20% ПДВ + націнка (до 2,5%) + тариф на розподіл (близько 0,86 грн / куб , залежить від регіону).

Кубометр з ПДВ – 6,6 грн + націнка (2,5% без ПДВ, т. Е. Десь 14 коп. За куб) + вартість розподілу.

В результаті кінцева ціна буде складати близько 7,7 грн / кубометр.

Варто мати на увазі, що це значення досить значно може відрізнятися в залежності від регіону. Так, наприклад, по тарифам за листопад 2019 року споживачі “Миколаївгазу” за тисячу кубометрів повинні заплатити 7091 грн, тоді як клієнти “Київгазу” – 6468,68 грн.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я