Термінове засідання! Зеленський буде – важливі зміни! Баталії продовжуються – їх “попруть”!

0

Сьогоднішнє позапланове засідання фракції “Слуга народу” відбудеться о 18:15 в КВЦ “Парковий”. Будуть обговорюватись кадрові питання в Кабміні. Зокрема питання відставки міністра Степанова, який йти за власним бажанням відмовився.

Про це повідомляють джерела “Страни” в “Слузі народу”.

“В цілому ми б хотіли, щоб приїхали ті міністри, які йдуть. А не так, що” все па па, я пішов, а все інше – ваші проблеми “. Хочеться почути, що саме не так було, чому не вийшло. Також хотіли б почути і побачити президента. Важливо, що він думає, так як це не точкові зміни. Ми ж не просто людей міняємо, а концепцію. На засідання фракції повинен приїхати прем’єр Шмигаль, і не просто посидіти і зробити вигляд, що він прийшов, а реально аргументувати і пояснити, навіщо нам ці зміни.

Також на засідання хотіли б запросити ймовірних кандидатів на посади міністрів: Любченко (кандидат на посаду міністра економіки – Ред.), Кубрак (кандидат на посаду міністра інфраструктури – Ред.) І Ляшко (кандидат на посаду міністра охорони здоров’я – Ред.). За Криклія – голоси за зняття є, по призначенню Кубракова – теж. За призначенням Любченка схоже, що теж голоси є.

Баталії будуть серйозні по МОЗ. Так як нинішній глава МОЗ Степанов сам йти не хоче і з багатьма депутатами домовився. Наприклад, група Павлюка не дає голоси за його зняття. Але все ще може змінитися. А ось призначити Віктора Ляшка буде вкрай складно, так як по суті за нього немає голосів. У нього поки перспективи десь на рівні Вітренка. Ляшко сподівається, що за нього впишеться президент. Тому важливо, щоб Зеленський все ж знайшов час і приїхав на фракцію “, – повідомило джерело.

Нагадаємо, 14 травня глави Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України і Міністерства інфраструктури Ігор Петрашко і Владислав Криклій подали заяви про відставку.

За даними різних джерел також на наступному тижні хочуть відправити у відставку і міністра охорони здоров’я Степанова. Однак він поки відмовляється писати заяву за власним бажанням, розраховуючи на підтримку ряду депутатів Ради.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я