Терміново! Грабують країну – Саакашвілі не стримався: безсоромні злодії!

0

Голова виконкому Нацради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми “Ток-шоу №1” на каналі “Україна 24” за допомогою дитячих кубиків пояснив, яким чином до держбюджету не надходять гроші і як з цим можна боротися.

Під час виступу поряд із трибуною були встановлені дві піраміди з червоних і синіх кубиків – умовні доходи держбюджету і тіньового бюджету України.

“Тут у мене для того, щоб розуміти, про що йде мова, – це доходи центрального бюджету України (показує на червоні кубики – ред.). 37 млрд доларів, десь під 40 млрд – це ваші зарплати, пенсії, це дороги, це лікування і так далі. А це (показує на сині кубики – ред.) – другий бюджет України, який не доходить сюди. Це гроші, які в конвертах отримують чиновники, то, що крадеться з цього бюджету, це теж ваші гроші, це гроші народу України, які до народу України, до вас, ніяк не доходять”, – сказав Саакашвілі.

Голова виконкому Нацради реформ звинувачує у всьому корупційну систему.

“Я щасливий і радий, що якихось контрабандистів внесли в список РНБО. Але проблема не в прізвищах, проблема в системі. Святе місце порожнім не буває. Є люди, яких прибирають, але якщо систему не прибрати, то 37 млрд, які крадуться , не сюди перекочовують (показує на червоні кубики ). Відтягли від годівниці, потім з’явиться новий “Петя”, “Вася”, “Ваня”, який теж буде забирати собі”, – сказав Саакашвілі.

Він також розповів, яким чином потрібно міняти систему.

“Ми намагаємося ліквідувати годівниці. Припустимо, одну цеглину забрати і вона перекочує сюди (перекладає синій кубик до червоних – ред.). Але в цьому році у них заплановано 100 тис. перевірок, це гроші в кишені споживчої служби, СБУ, інших органів. Якщо нам вдасться протягнути мораторій, ці гроші теж залишаться в економіці, це наступна цегла (перекладає ще один кубик – ред.). У нас є величезна кількість держпідприємств, в парламенті застряг закон про приватизацію, це закон про те, що кожен рік з ваших кишень не забиратимуть за 6 млрд доларів. Якщо прибрати цю годівницю, ці гроші перейдуть до державного бюджету, до людей (перекладає кілька синіх кубиків до червоних – ред.)”, – сказав Саакашвілі.

Зазначимо, що експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі, а нині голова виконавчого комітету Національної ради реформ України в інтерв’ю DW висловив свою думку щодо того, навіщо Путін зосереджував війська на кордоні з Україною і в Криму, яким чином Росія може спробувати дестабілізувати ситуацію в Україні та чому Заходу потрібно допомогти Києву із засобами електронного захисту від російських дронів.

Міхеіл Саакашвілі: Я думаю, що Путін не відмовився від планів військової провокації проти України. Це відповідає його імперській логіці, до того ж, в цьому році у нього вибори до Державної думи. Плюс – бажання вказати новій адміністрації США на її місце. Зрозуміло, тих військ було би недостатньо для вторгнення в Україну. Для цього потрібні були б усі сухопутні й повітряні сили Росії, а не кілька десятків тисяч людей, серед яких боєздатних була б одна третина. Тож це було дипломатичним маневром, щоб подивитися на реакцію решти світу й українців…

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я