Терміново! У Зеленського відповіли: не лише Росія!

0

Сергій Дейнеко заявив, що сьогодні основним викликом для України залишається агресія Росії. Однак, за його словами, на кордоні існує й широкий спектр інших загроз.

Про це глава Державної прикордонної служби повідомив 14 травня на полях Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни”, передає пресслужба МВС України.

«Звісно, основним викликом для України залишається агресія Росії. І всі ми мали змогу відчувати зростання спектру воєнних загроз на цій ділянці кордону та з напрямку окупованих Росією територій», – сказав генерал-майор.

Сергій Дейнеко наголосив, що разом з російською агресією сьогодні на українському кордоні існує широкий спектр інших загроз, які за останнє десятиріччя суттєво змінилися. Серед них:

загроза тероризму,

підривна діяльність,

нелегальна міграція (особливо транзитна),

контрабанда наркотиків

незаконне переміщення товарів, перш за все підакцизної групи, до країн ЄС.

Він додав, що Держприкордонслужба наростила свій військовий компонент у вигляді підрозділів швидкого реагування, які мають необхідне озброєння та навченість для ведення бойових дій.

«Наші підрозділи також забезпечують безпеку і в районі ООС та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом і діють у тісній співпраці зі Збройними силами України та іншими правоохоронними структурами», – підсумував глава ДПСУ.

В свою чергу, у Херсоні відбувся оперативно-штабний збір Служби безпеки України. Він був присвячений безпековій ситуації на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

В ході збору перевіряли готовність України до практичних дій у випадку нападу Росії вглиб суверенної території України.

Була приділена увага протидії наростаючим терористичним загрозам, розвідці у прикордонних з Кримом районах, гарантованому захисту конституційних прав і свобод громадян України.

Варто зазначити, що учасники відпрацювали механізми взаємодії органів державної влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики з питань деокупації та реінтеграції окупованих територій Криму.

Обговорювали також застосування санкцій щодо осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності та роботи на окупантів.

Крім того, підіймалася тема формування доказової бази та стану розкриття кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених в умовах збройної агресії РФ проти України.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я