Терmіново! Вони повернулися, рятували людей від к0ронавірусу. Низький уклін, країна аплодує

0

Після майже трьох тижнів роботи в лікарнях Італії українські лікарі 23 квітня повернулися додому. Медики допомагали своїм італійським колегам у боротьбі з COVID-19.

Про повернення лікарів з італійських міст Пезаро та Урбіно повідомив у фейсбуці посол України в Італії Євген Перелигін. Згодом після їхнього прибуття в Україну, про це повідомив і заступник голови МВС Антон Геращенко.

“Рятуючи італійських пацієнтів, українські медики набули від італійських колег важливий досвід боротьби з Covid-19, який слугуватиме для лікування хворих в Україні,” – зазначив Перелигін.

За словами самих лікарів, найкращою оцінкою їхньої роботи в місцевих лікарнях стали щирі слова вдячності від місцевих мешканців. Люди впізнавали їх на вулицях та у супермаркетах. Вони дякували медикам за те, що ті відгукнулися та допомагають.

Подяку висловили і монахині монастиря Святої Кьяри. Вони написали на адресу посольства листа.

“Ми вдячні за проявлені братніми українськими лікарями до нас любов та милосердя, жест України вражає нас ще більше саме тому, що ваш народ у цей час торкнулась трагедія війни та страждань”, – йдеться у листі.

Що про набутий в Італії досвід кажуть самі медики
Після повернення в Україну медики розповіли, що в Італії на рівних працювали з місцевими медиками. Спілкувалися з ними латинською, а працювали за графіком 6 годин зранку, 6 годин ввечері або 12 годин уночі.

“Я дуже вдячний за той досвід боротьби з новою інфекційною хворобою, якого ми досі не мали. Це фаховий досвід. Ще більше нас вразили те позитивне відношення лікарів і надія, з якою на нас дивилися італійські громадяни,” – розповів один з медиків Дмитро Шкорупій.

Ще один лікар розповів, що різницю з Україною було відчутно ще на підльоті до Італії. Мовляв, там повністю порожні дороги, а машин практично не було.

“Знаєте, захисні маски і костюми будуть допомагати тоді, коли ми будемо дотримуватися тих правил карантину, які держава намагається запроваджувати”, – наголосив медик.

Реакція міністра МЗС Італії на допомогу українських медиків
Луіджі Ді Майо подякував українським лікарям за допомогу у боротьбі з COVID-19. Він наголосив, що Італія ніколи не забуде про поміч. Про це у твіттері написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Дякую” українською каже у своєму пості Луіджі Ді Майо, міністр МЗС Італії, звертаючись до наших медиків, – написав Аваков. Та додав, що українці поряд з колегами 11 інших країн стояли поруч з італійськими лікарями у найкритичніший період епідемії на Апеннінах.

“Дякую” українською в т.ч. каже у своєму пості Луіджі Ді Майо, міністр МЗС Італії, звертаючись до наших медиків, які поряд з колегами 11 інших країн стояли поруч з італійськими лікарями у найкритичніший період епідемії на Апеннінах.
“Ми ніколи не забудемо цю вашу допомогу”

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я