Терміново! Зеленський вдарив, підпис уже стоїть! Аксьонов похолов: змели разом з компанією!

0

Президент України Володимир Зеленський затвердив санкції проти низки громадян та компаній, які були запроваджені Радою національної безпеки та оборони (РНБО) 14 травня. Обмежувальні заходи проти юридичних осіб запроваджено на три роки, проти фізичних – на такий самий термін або безстроково.

Глава держави підписав відповідний указ у п’ятницю, 21 травня, повідомили на сайті Офісу президента. Рішення набирає чинності з дня його опублікування.

Так, під санкціями опинилися:

  • ватажок “ДНР” Денис Пушилін,
  • ватажок “ЛНР” Леонід Пасічник,
  • “глава” окупованого Криму Сергій Аксьонов.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, а також запобігання виведенню капіталів за межі України.

Вони також зупиняють виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулюють або зупиняють ліцензії та інші дозволи, зокрема, спеціальні дозволи на користування надрами. Передбачена й заборона участі у приватизації, оренді державного майна та заборона користування радіочастотним ресурсом України.

Через обмеження низці осіб та компаній припинять видачу дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмежать видачу готівки за платіжними картками. Їм відмовлять у наданні та скасують візи та застосують інші заборони в’їзду на територію України.

Нагадаємо, 14 травня під головуванням Володимира Зеленського відбулося термінове засідання Ради безпеки і національної оборони. На ньому вирішили продовжити санкції проти громадян та компаній РФ, а також деяких українців, термін яких спливав у травні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я