Тільки що! Депутати проголосували – міністрів погнали : у відставку!

0

Верховна Рада проголосувала за звільнення Владислава Криклія з Кабміну. Він очолював міністерство інфраструктури з серпня 2019 року.

За відповідне рішення проголосували 284 народних депутатів, проти був лише один нардеп. Владислав Криклій минулого тижня сам подав до Верховної Ради заяву на звільнення.

Як зазначив Владислав Криклій під час відповіді на питання нардепів, заяву на звільнення з посади міністра його попросив написати президент Зеленський. Втім, сам Криклій з цього приводу сказав, що “це колективне рішення, адже усі дії в міністерстві робилися командно”. Тому він не може підтвердити, що це робилося під тиском.

Як зазначали у ЗМІ, до Криклія у президента начебто “накопичилося багато питань”. До речі, новина про його можливе звільнення, була раптовою.

Річ у тім, що раніше розмов чи чуток про його звільнення не було. Причиною звільнення може бути його ймовірний наступник – це людина, яка очолює “Велике будівництво” Олександр Кубраков.

Крім того, депутати Верховної Ради підтримали відставку міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка. 14 травня він написав заяву на звільнення.

Звільнення міністра підтримали 280 народних депутатів.

Натомість члени профільного комітету перед голосуванням не підтримали відставку Петрашка. Вони рекомендували депутатам Верховної Ради визначитися щодо цього питання шляхом голосування.

Сам Петрашко під час виступу відзвітувався про те, що встиг зробити на посаді. Він, зокрема, згадав про програму кредитування «5-7-9%», в межах якої бізнесу виплатили близько 40 мільярдів гривень.

Крім того, він розповів про карантинну допомогу бізнесу під час локдауну, виплати українцям під час безробіття, велику приватизацію та земельну реформу.

Основним кандидатом на посаду міністра економіки розглядають голову Державної податкової служби Олексія Любченка. Цю кандидатура вже погодила фракція «Слуга Народу» на своєму позачерговому засіданні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я