Травневі “листи щастя”! Кого і за що почнуть штрафувати в Україні!

0

Штрафи за перевищення швидкості на дорогах українські водії почнуть отримувати в листах вже з травня 2020 року. Патрульні вже давно попереджали водіїв, але від цього злісних порушників на дорогах менше не стало. Відзначимо, що мінімальний штраф за порушення ПДР 255 гривень. За день водії авто більше 60 тисяч разів перевищують допустиму швидкість, пише РБК-Україна.

Перший заступник керівника патрульної поліції Олексій Білошицький повідомляє, що на початку порушення фіксує камера на дорозі, потім інформація надходить в центр обробки даних.

“Якщо інспектор підтверджує, що всі оброблено вірно, така постанова автоматично направляється адресату”, – сказав Білошицький.

Штрафувати будуть власника машини. Якщо транспортом користується ще хтось, то тоді штрафи надійдуть порушнику. Але для цього автовласник в інтернет-кабінеті водія повинен вказати, кому передав доручення на машину.

За словами юриста Богдана Кушніра, оскаржити “лист щастя” в суді буде важко.

“Вони прописали всі варіанти, які можливі, для того, щоб залучити власника транспортного засобу. Якщо цей транспорт закріплений за юридичною особою, то буде нести відповідальність особа, яка в цій фірмі, за якою закріплений цей автомобіль, або безпосередньо сам керівник цієї юридичної особи “, – розповів правозахисник.

До речі, власники “евроблях” теж будуть відповідати за законом. Штраф буде стосуватися того, хто привіз і розмитнив машину.

Навіть якщо власник давно продав свою “евробляху”, листи все одно будуть приходити.

“Наприклад, 5 років тому на певну людину було ввезено транспортний засіб на іноземній реєстрації. Цей транспортний засіб вже 10 раз було продано по техпаспорту і на ньому катається невідоме нам обличчя. Звичайно, в такому випадку відповідальність буде нести і особа, яка завезла”, – додав юрист.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я