Це кінець! Міністр не змовчав – хибні надії, рішуча заява!

0

Україна остаточно порвала з “русским миром”. Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю німецькому журналу Internationale Politik.

Глава МЗС підкреслив, що Україна ні в якому разі не відступить від двох фундаментальних принципів. По-перше, вона ніколи не відмовиться від Криму і Донбасу.

“По-друге, Україна продовжить свій шлях як європейська країна, як частина Заходу, так як її розрив з “русским миром” остаточний. Все інше – це питання часу і дипломатії”, – пояснив Кулеба.

Також глава МЗС вважає, що якщо вкладати недостатньо коштів в боротьбу, то наслідки від дій Росії вийдуть дорожчими.

“Перша умова – необхідність розуміння “істинних намірів Кремля”. Для прикладу міністр навів агресію Росії в Україні з анексією Криму і війною на Донбасі.

Друга умова – необхідність рішучих дій. Це дозволить ефективно протистояти спробам Росії розширити свою територію.

Третя умова – “ніхто на Заході не повинен коливатися”. У разі агресії проти однієї з країн, що не варто сподіватися, що іншу країну це не торкнеться. Це хибні надії “.

Також Кулеба підкреслив, що дуже важливо вкладати більше коштів для того, щоб утримати Кремль від подальших агресивних кроків. Приклад агресії Російської федерації проти України тому доказ. Вирішення кризи варто ставити виразно вище, ніж попередження агресії.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я