Це справжня перемога: Зеленський зробив заяву про повернення Криму

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що працює цілодобово над припиненням війни на сході України.

Повернення анексованого Криму – це для нього наступний виклик.

Про це він заявив в Одесі, виступаючи перед військовослужбовцями і ветеранами АТО / ООС на урочистих заходах, присвячених Дню захисника України, повідомляє Уніан з посиланням на прес-службу глави держави.

Гарант зазначив, що зробить все можливе, щоб стримати свою обіцянку і відновити територіальну цілісність нашої країни, припинивши при цьому війну на сході: «Сьогодні на це спрямовані всі наші, всі мої особисті зусилля – 24 години на добу».

Президент підкреслив, що питання анексованого Криму не втрачає актуальності і зізнався, що в світлі останніх подій у нього почалася «алергія на слово« капітуляція ».

Він акцентував увагу на тому, що його позиція в питанні досягнення миру на сході країни повністю збігається з позицією українського народу і залишається незмінною. Зеленський уточнив, що на Донбасі «повинен панувати мир».

Глава держави ще раз нагадав, що «вибори там повинні бути проведені виключно в рамках українського законодавства» і «під спостереження не кулеметів, а міжнародних спостерігачів».

Він в черговий раз пояснив, що не має наміру здавати національні інтереси, а навпаки, зробить все можливе для будівництва «фундаменту, який посилить українську позицію» і забезпечить добробут українців.

Загрузка...