Ціни на транспорт регулюватимуть по-новому! Чого чекати українцям?

0

До парламенту внесений законопроект про створення Національної комісії у сфері транспорту.

Кабінет міністрів України затвердив та передав до Верховної Ради законопроект про створення в Україні Національної комісії у сфері транспорту. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 27 грудня, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Очільник Кабміну висловив сподівання, що у разі позитивного голосування за законопроект депутатів та створення Національної комісії у сфері транспорту, ціни на транспортні перевезення будуть «ринковими та адекватними».

«Регулятор формуватиме тарифи на послуги суб’єктів природних монополій, видаватиме ліцензії у сфері залізничного транспорту та перевірятиме виконання їх умов», – розповів Гончарук в Telegram.

За його словами, новий держорган буде формувати цінову та тарифну політику на пасажирські та інші перевезення за допомогою ринкових стимулів, контролюватиме ціноутворення на ринку перевезень, не допускаючи «перехресного субсидування» – ситуації, коли прибутковістю одного напрямку перевезення покривають збитки за іншим. Також в уряді сподіваються, що створення нового державного органу має сприяти розвитку конкуренції на ринку перевезень в Україні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я