Тимошенко висунула Зеленському вимогу! В політиці назрів серйозний конфлікт!

0

Днями стало відомо про те, що Юлія Тимошенко висунула ще один ультиматум для президента України, Володимира Зеленського. Вона закликала президента зробити щось з законопроектом, який передбачає продаж землі. Про це пишуть засоби масової інформації.

Таким чином, повідомляється, що Юлія Тимошенко вимагає від глави держави того, щоб він відклав прийняття законопроекту про землю і її продажу, і оголосити так званий референдум, давши жителям країни самостійно вибирати, чи хочуть вони цього.

Політик зазначила, що велика частина українців з негативом ставляться до цього законопроекту від уряду, і якщо він буде нехтувати думкою народу, то це означає, що він про них відвернувся.

Також, Юлія Володимирівна Тимошенко твердить, що глава держави природно в курсі того, що більшість українських громадян проти цього закону, але, все одно діє у власних інтересах, ніби виконуючи чиєсь замовлення. Інакше б, він давно вже провів цей референдум, і діяв би відповідно до його результатами.

В кінці політичний діяч підсумувала, що якщо ігнор з боку президента України триватиме далі, то штаб буде змушений вдатися до акцій протесту в країні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я