У 33 роки його життя кардинально змінилося – пульт диспетчерського управління чоловік змінив на саперську лопатку.

0
“Той, що йде попереду”.
Відзначення Героїв
?“ОПТИМІСТА”, а до 02 березня 2022 року диспетчера оперативно-диспетчерської служби Городенківської СЕЕМ філії “Східна”
МАРТИНЮКА Петра Володимировича відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “Сталевий хрест”.
?‍♂У 33 роки його життя кардинально змінилося – пульт диспетчерського управління чоловік змінив на саперську лопатку.
12 років цілодобового забезпечення сталої роботи високовольтного енергетичного обладнання – після 24 лютого 2022 року Петро з притаманною йому скрупульозністю опановував нову, не менш відповідальну, і цього разу вже військову професію.
?«Посада командира окремого підрозділу виявилася досить жвавою та цікавою. Найважчим на фронті є віддаленість від сім’ї та від робочого колективу, підтримка якого теж постійно відчувається. Із позитивом дивлюсь в майбутнє, Перемога скоро за нами. Колективу бажаю мирного неба над головою, професійного розвитку, підкорення нових вершин і море блискучих перемог!»
?Внаслідок російської агресії за ступенем забрудненості території вибуховими пристроями Україна зараз є чи не найнебезпечнішим місцем на планеті. Тож робота кожного сапера на нашій землі неймовірно небезпечна, але й тим то і безцінна, як для роботи ЗСУ, енергетиків, аграріїв, так і цивільних, які щодня повертаються до зруйнованих осель!
❤️Пишаємося нашими колегами, які попри важкі щоденні випробування воєнних буднів, з життєстверджуючим оптимізмом рухають нашу країну до Перемоги!
?Бажаємо швидкого повернення додому, де з незламною надією чекають дружина, двоє діток, рідні та колеги!
Загрузка...