У будь-який момент може трапитися щось несподіване! Експерти налякали прогнозом щодо курсу валют на 2020!

0

З’явилося відразу кілька прогнозів щодо курсу долара напередодні новорічних свят і в 2020 році.

Як відомо, в бюджеті курс долара по відношенню до гривні був закладений на позначці в 29 грн / $, але реальний курс сьогодні становить 23,33 грн / $.

Аналітики не сходяться в думці щодо майбутнього гривні. Хтось стверджує, що вона продовжить зміцнюватися, а інші прогнозують зростання долара на ринку.

За словами Вадима Іосуба, курс долара міг бути менше 23 гривень, якби НБУ не виходив на ринок і не скуповував валюту.

“На найближчий тиждень ми очікуємо зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 23,2 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 23,1 / 23,3 грн”, – озвучив експерт свій прогноз.

Спред між середньою покупкою і середнім продажем скоротився з 1,1% до 0,9% за рахунок більш швидкого зниження курсу продажу в порівнянні з покупкою, тому, як прогнозує аналітик Андрій Шевчишин, в найближчі дні курс долара підніметься до 23,4-23 , 5 грн / $.

“Ринок знаходиться в розгубленості. Уряд заявив, що до кінця року згорне деякі виплати і приверне ще 10 млрд грн для покриття дефіциту бюджету на початку 2020 року. Така позиція може бути розцінена як передумова до слабкості гривні і розвороту ринку”, – пояснив він і додав, що на курс долара в Україні позитивно впливає новина про підписання договору про транзит російського газу через нашу країну.

Не варто забувати, що курс долара в Україні може злетіти вгору після того, як західні інвестори захочуть отримати відсотки з проданих облігацій внутрішнього державного боргу.

Раніше ми повідомляли про те, що політолог Юрій Романенко розніс валютну політику НБУ і передрік тяжкі наслідки для української економіки.

За його словами, різке падіння курсу долара в Україні стало реальною загрозою для національної економіки.

Державний бюджет не отримав десятки мільярдів надходжень через це, а Україна все більше потрапляє в спіраль ОВДП. Це загрожує падінням курсу гривні в майбутньому, яке неминуче.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я