У Польщі змінили правила працевлаштування українців! Що очікує!

0

Багато українців їдуть в інші країни, щоб заробити більше грошей, ніж вони можуть це зробити в рідній країні. Чимала кількість наших громадян відправляється в країну-сусідку – Польщу. Тепер же в цій державі вирішили піти назустріч заробітчанам.

Як передає новинний портал Politeka, Польща стала єдиною державою Шенгену і Європейського союзу, яке надає спрощення працевлаштування для громадян країн, які не є членами ЄС.

Це означає, що українці, які за допомогою свого біометричного паспорта прибудуть до Польщі і оформлять там необхідні документи, можуть запитувати у роботодавців офіційне працевлаштування.

Це діє навіть у тих випадках, якщо громадяни України відправляться в Польщу по безвізу в туристичних цілях. Тобто, якщо ви поїхали в Польщу в якості туриста, але знайшли там роботу, то ви можете запитувати у роботодавців потрібні документи для офіційного оформлення. Мається на увазі декларація, яка заповнюється для того, щоб прийняти на роботу громадянина іншої країни.

Таке раптове спрощення для іноземців в Польщі фахівці пов’язують з тим, що багато поляків масово стали виїжджати з країни, щоб працювати в інших країнах Європейського союзу. Крім того, експерти радять заробітчанам з України уважно шукати роботу за кордоном, щоб не стати жертвою шахраїв. Для того щоб себе убезпечити потрібно звертати увагу на такі речі: чи відкривають вам робочу візу, оплачує роботодавець харчування, проїзд і проживання, а також важливо, хто оплатить медичну страховку.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я