У січні прийдуть дві платіжки за газ! За що платити!

0

З нового року жителі України будуть отримувати по дві квитанції за послуги комунальних підприємств, що постачають природний газ. Це пов’язано з нововведенням, яке анонсувала “Регіональна газова компанія”, що об’єднала під своїм крилом практично всі облгази країни.

З січня 2020 року в кожен будинок, який використовує природний газ, будуть приходити дві квитанції: у першій буде вказана сума за місяць користування послугами постачальника газу, а в другій буде вказана ціна за доставку блакитного палива в українські оселі.

Сума, яку вкажуть в другій платіжці, буде розрахована відповідно до індивідуальних показників споживання природного газу клієнтом постачальника за місяць. При цьому якщо користувач споживає мінімальну кількість газу за місяць, то і за послугу доставки він заплатить мало. Але якщо обсяги газу, що надаються домогосподарству, великі, наприклад в період опалювального сезону, то його доставка обійдеться значно дорожче.

Варто також відзначити, що українцям буде надана можливість розплатитися за доставку газу за певний період єдиним платежем, якщо, наприклад, в зимовий час, суми в квитанціях за наданий газ дуже великі. Тобто, потрібно щомісяця оплачувати вартість використання газу, а за доставку розплатитися пізніше, коли ситуація з рахунками стане трохи легше.

Ті домогосподарства, які споживають в рік 170 кубометрів природного газу, використовуючи при цьому газову плиту і колонку, будуть платити за доставку не більше 16 гривень на місяць.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я