У ці хвилини! Ляшко не чекав, він не змовчав – “Загралися в політичні ігри”!

0

В Україні не знижується кількість нових випадків коронавірусної інфекції, як про це говорять, заявив 8 травня в ефірі телеканала “Україна 24” епідеміолог, глава громадської організації “Інфекційний контроль” Андрій Александрін.

“Це був третій пік першої хвилі. Ми просто загралися в політичні ігри, і якийсь хайп усі вже на цьому роблять. Навіть якщо цей тиждень ми проаналізуємо – всі говорять, що йде зниження. Яке може бути зниження, якщо у нас показує 3 тис. [нових випадків], а сьогодні у нас показує 8,7 тис.? Це ніяке не зниження, це проблема зі статистикою, з виявленням”, – сказав він.

Епідеміолог підкреслює, що загальна ситуація в країні свідчить, що в Україні “досі все йде в ручному управлінні”.

Разом із тим, він наголошує, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко “тисне” на регіони, зокрема під час селекторних нарад.

“Також потрібно розуміти, що так, ми зараз теж перебуваємо в періоді травневих свят. Ви пам’ятаєте, коли у нас були новорічні свята, теж у нас були незрозумілі речі з тестуванням, стрибкоподібні”, – зазначив він.

Епідеміолог підкреслив, що за рік в Україні зросло виявлення коронавірусної інфекції, але “дуже багато відводиться на тестування швидкими тестами, а вони показали свою неефективність”.

“Дуже багато виявляють методом імуноферментного аналізу, ПЛР. ПЛР є найефективнішою системою виявлення COVID-19. Але в загальному співвідношенні у нас ПЛР роблять не так багато, обласні лабораторні центри завантажені”, – пояснив Александрін.

Нагадає, 1 травня в Україні офіційно підтвердили 5 тис. нових випадків COVID-19, 2 травня – майже 2,8 тис., 3 травня – 2,5 тис., 4 травня – 2,6 тис випадків. Починаючи з 5 травня кількість нових випадків коронавірусу різко зросла: виявлено 6 тис. випадків хвороби. 6 травня – 8,4 тис.

7 травня Степанов заявив, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії коронавірусу. Глава МОЗ зазначив, що на піку епідемії в лікарнях перебувало 44 тис. пацієнтів на кисневій терапії.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я