У ці хвилини! Зеленському невідкладно доповіли – загроза є постійно! Просто біля кордонів: розслаблятися рано!

0

Загроза повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в останні два дні зменшилася.

Про це в ефірі програми “Україна Завтра” на телеканалі “Україна 24” розповів представник групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов.

“Супутникових знімків поки не надходило, зараз ми бачимо, що якась техніка вантажиться на платформи навіть у Воронезькій області, що цікаво. Можливо, частина залишається, частина йде. При цьому ми поки не бачили виведення з Криму, крім десантників і морських піхотинців, які туди зайшли в останні дні. Ті сухопутні війська і десантники, які там стоять кілька тижнів, поки нікуди не виходили”, – сказав він.

Він наголошє, що “поки складно сказати, чи виконується цей наказ, і якщо так – то в якій мірі”.

“Під Сімферополем є табір 76-ї дивізії, ми його знайшли, про нього невідомо широкому загалу, і ми не знаємо, чи будуть вони вантажитися. Для якогось повноцінного вторгнення на підконтрольну територію України необхідно мати як мінімум все те, що там зараз є на момент початку відведення, а можливо, і більше”, – заявив експерт.

Як зазначив Михайлов, якщо буде спостерігатися нарощування військ, “тоді можна буде говорити про загрозу повномасштабного вторгнення”.

“А те, що регулярні війська можуть увійти на Донбас на додачу до тих, що там є, – ця загроза існує постійно. За американськими даними, 40 тис. солдатів там постійно знаходяться. Небезпека є завжди, але небезпека повномасштабного вторгнення менша, ніж була буквально вчора-позавчора”, – підсумував він.

Джерело

Загрузка...