У Зеленського вирішили долю зрадників! Були проти України, неочікуваний підхід!

0

Після розведення військ донецькі бойовики, які воювали на боці Росії, матимуть вибір. Вони зможуть залишити територію окупованого Донбасу разом з виводом російських військ або ж можуть лишитися, але без зброї і участі у правоохоронних органах.

Нардеп фракції “Слуга народу” Богдан Яременко зазначив, що загалом “це проблема Росії і цих людей”, що їм робити далі.

Яременко додав, що Мінські домовленості говорять про “народну міліцію” на Донбасі, але це не означає, що “міліцією” мають стати перший і другий армійські корпуси, які розташовані в ОРДЛО.

За словами політика, право участі в роботі певних правоохоронних структур матиме місцеве населення з громадянством України.

І логічно, що у них буде передбачена для цього зброя. Але там не повинно бути ніяких формувань, які непідконтрольні, непідзвітні і не під командуванням української влади,– пояснив нардеп.

Окрім цього Богдан Яременко заявив, що окуповані частини Донецької і Луганської областей зможуть повернутися до складу України вже до Нового року.

“Ми однозначно заявили свою позицію. Ми згодні на вибори найближчим часом, але тільки при виконанні певних передумов: вибори за українськими законами і після забезпечення умов безпеки “, – говорить він.

“Якщо Росія готова до конструктивних дій і разом ми зможемо забезпечити все до грудня – буде чудово, якщо на Новий рік ці території повернуться до складу України”, – підкреслив депутат. Росія може вивести свої війська, своїх найманців, це справа кількох тижнів, запевняє Яременко.

Далі туди повернеться українська влада, яка зможе досить швидко відновити там український правопорядок, вважає він.

Також Яременко вважає, що за всієї складності проведення виборів після деокупації, це має логіку.

“Навіть якщо ми не визнаємо результатів виборів, ми зрозуміємо, наскільки представницькою є місцева влада. Це розкриє певне поле гри для України”, – сказав він.

Глава Комітету вважає, що так Україна зможе отримати своїх представників в ОРДЛО.

“Ми отримаємо хоча б якихось представників, до яких ми зможемо ставитися хоч трошки ( терпимо, і з якими ми зможемо дозволити собі якісь форми діалогу. На відміну від тих московських призначенців, яких нам підсовують сьогодні як “лідерів” ДНР/ЛНР”, – зазначив він.

Яременко припустив, що підсумки виборів внаслідок втручання Москви для України взагалі жодного значення не матимуть.

“Може бути, підсумки виборів внаслідок втручання Москви для нас взагалі жодного значення не матимуть. А, можливо, ми отримаємо якісь органи місцевої влади, з якими зможемо обговорювати побутові питання, на кшталт ремонту комунікацій тощо. А на сьогодні будь-який контакт з представниками т. зв. “ДНР/ЛНР” створює для нас величезні політичні труднощі”, – додав він.

Джерело

Загрузка...