​У Зеленського зробили неочікуване! Цей рік особливий!

0

У Зеленського на День незалежності готують ходу ветеранів. А 29 серпня, в День пам’яті захисників України, на державному рівні вшанують пам’ять загиблих.

Безпартійна хода ветеранів війни запланована на День незалежності України, а в День пам’яті захисників України, 29 серпня, на державному рівні вшанують загиблих.

Про це повідомив глава Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при президенті Сергій Куніцин в інтерв’ю.

Він нагадав, що в минулому році хода ветеранів виникла спонтанно.

“У цьому році на нашу Раду вийшли організатори, які планують її провести. Ми вступили з ними в діалог, щоб провести це без усіляких політичних партій, без усіляких гасел, під одним єдиним державним прапором, щоб ніякі політики, ніякі партії там не очолювали цю всю кампанію.

Щоб йшли сім’ї загиблих, інваліди і просто ветерани. Два завдання. Україна – єдина, незалежна держава. І друге – зверніть на нас увагу, тому що ми цю країну захищали і захищаємо”, – сказав він.

Куніцин зазначив, що з міністром у справах ветеранів Сергієм Бессарабом проговорював, щоб на державному рівні в День пам’яті захисників України – 29 серпня, який встановив своїм указом президент Володимир Зеленський, гідно вшанувати загиблих.

“Оскільки президент цей День пам’яті встановив, ми сьогодні, наприклад, відпрацьовуємо те, щоб по всій Україні відбулися такі молебні, щоб на могилу кожному загиблому за незалежність і суверенітет України поклали квіти керівники міст, районів, областей, щоб була хвилина мовчання”, – розповів він.

Куніцин також зазначив, що в Україні немає єдиного місця, куди б могли прийти, щоб вшанувати пам’ять загиблих. За його словами, єдине місце, де зараз закінчується формування стіни пам’яті, – це Михайлівський собор.

Також за його словами, проекти законів, що стосуються учасників бойових дій, сімей загиблих, зниклих безвісти, інвалідів війни мають проходити певну експертну оцінку ветеранської спільноти для того, щоб не було непорозумінь, вважає голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при президентові Сергій Куніцин.

“У законодавстві, що стосується цих категорій людей, відбувається броунівський рух, закони і постанови суперечать один одному.

Наше завдання – стати таким своєрідним фільтром. Коли я президенту презентував Раду, головою якої він мене призначив, я сказав, що головне завдання – щоб проекти законів і законодавчих актів, що стосуються учасників бойових дій, сімей загиблих, зниклих безвісти, інвалідів війни, проходили якусь нашу експертну оцінку для того, щоб не було непорозумінь”, – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНадто висока динаміка! В МОЗ назвали області, що не готові до послаблення карантину!
наступна статтяЦе станеться у вересні! Влада дала гучну обіцянку українцям!