У Зеленского перервали мовчання: “Враховуючи вчорашні події в Україні наша команда вирішила, що Донбас…”

0

Про це розповів нардеп від «Слуги народу» Богдан Яременко в інтерв’ю  РБК-Україна .

«При всій складності проведення виборів після деокупацію, у них є логіка. Навіть якщо ми не визнаємо результати виборів, ми зрозуміємо, наскільки представницької є місцева влада. Це розкриє певне поле гри для України », – пояснив Яременко.

У разі позитивного сценарію Україна отримає якісь органи місцевої влади, з якими зможе обговорювати побутові питання, на кшталт ремонту комунікацій.

«Ми отримаємо хоча б якихось представників, до яких ми зможемо ставитися хоч трошки (довга пауза, –  Ред. ) Терпимо, і з якими ми зможемо дозволити собі якісь форми діалогу. На відміну від тих московських призначенців, яких нам підсовують сьогодні як «лідерів» «ДНР / ЛНР», – додав нардеп.

Він також не виключив, що підсумки виборів в результаті втручання Москви можуть взагалі не мати ніякого значення для України.

Яременко констатував, що на сьогодні будь-який контакт з представниками т. Зв. «ДНР / ЛНР» створює для української влади «величезні політичні труднощі»

На питання, чи є шанс на виборах на Донбасі для українських сил, Яременко нагадав, що йому таке запитання задавали в червні, коли мова йшла про його участь у виборах в мажоритарному окрузі в Києві проти дуже сильного опонента від націоналістичної сили. Нардеп вважає, що «потенціал Зеленського і його партії не варто недооцінювати».

Нагадаємо, план Зеленського підтримали всі лідери Європейських країн, прем’єр Великобританії, Канади та Австрії, Президент США і обидві палати Конгресу США.

За війну виступає Порошенко, якому загрожує довічне ув’язнення за мародерство, корупцію державного масштабу і важкі воєнні злочини.

Загрузка...