У Зеленського рознесли “слуг” – виключити з партії! Президент не терпітиме – на вихід, почалось!

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що команду “слуг народу” поступово очищають від “засланих козачків та випадкових людей”. Ці слова глави держави вже прокоментували у керівництві політсили.

Зокрема, голова політради “Слуги народу” Давид Арахамія підкреслив, що “засланих козачків” у президентській політсилі шукають завжди.

“У нас є система моніторингу – “Великий брат”. Вона дає можливість аналізувати голосування, зокрема – у парламентських комітетах”, – наголосив Арахамія.

Голова політради партії пояснив, що “Великий брат” дозволяє бачити, хто дотримується програмних обіцянок перед виборцями, а хто відчув, що є самостійним гравцем та перестав це робити.

“Якщо людина перестала… В нас це динамічно, як і в будь-якої іншої політсили. Хтось відколюється, хтось навпаки – виправляється. Ми працюємо завжди над цим процесом”, – додав Арахамія.

Й підкреслив, якщо все ж таки доходить до якогось певного максимуму, у такому випадку людину виключають з фракції. За його словами, таке у “Слузі народу” відбулося вже 5 разів.

За словами лідера партії Олександра Корнієнка, з часом усі рішення щодо людей, про яких говорив Зеленський, будуть ухвалені та озвучені. Цим активно займатимуться як у Раді, так і в регіонах.

“Мовиться не про чергове “полювання на відьом”, а більше про принципи. Я зрозумів ідею президента в тому, що ми маємо бути сильними”, – вважає Корнієнко.

“А сильними ми можемо бути лише тоді, коли ми єдині, коли зсередини нас нічого не підточує – у моральному, ідеологічному та організаційному планах”, – пояснив нардеп.

Арахамія також підкреслив, що питання навіть не у конкретних персоналіях. Мовляв, це – черговий та правильний натяк від Зеленського щодо того, що гірше ніж зсередини розвалити щось неможливо.

Як повідомлялося раніше, у суботу, 13 березня, пройшов 11-й з’їзд політичної партії “Слуга народу”. На ньому, зокрема, були присутні Президент Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело

Загрузка...