Україна обжене Європу й США за зростанням ВВП! Світовий банк дав оптимістичний прогноз!

0

У 2020 році ВВП України може збільшитися на 3,7%, тоді як темпи зростання світової економіки будуть у межах 2,5%. Про це йдеться в прогнозі, опублікованому на сайті Світового банку. Там зазначено, що після спаду в 2019 році загальний рівень інвестицій буде відновлюватися, але однаково зберігаються ризики спаду, передають Патріоти України.

Водночас країни з економікою, що розвивається, зростатимуть досить швидко – приблизно на 4,1% на рік. Але не всі. Приблизно у третини держав можливий спад економіки через зменшення експорту й слабкий приплив інвестицій. ВВП України, як очікується, у 2020 році зросте на 3,7%, а за наступні два роки, якщо нічого не зміниться, – на 4,2%.

А ось країнам із розвиненою економікою Світовий банк прогнозує спад. “Очікується, що зростання серед країн із розвиненою економікою загалом у 2020 році знизиться до 1,4%, зокрема, через слабкість виробництва”, – стверджується у звіті.

Ба більше, у єврозоні зростання може сповільнитися взагалі до 1% (через слабку промислову активність), а в США розвиток економіки сповільниться в 2020 році до 1,8%. Економісти вважають, що так на американцях позначаться підвищення мит і політична невизначеність.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я