Українських водіїв чекає сюрприз! Як і коли можна отримати електронні права!

0

Україна, як і деякі інші країни, буде переходити на електронні водійські права. Зараз йде підготовка до цього процесу, про це повідомляє Politeka.net.

За словами міністра цифрової інформації Михайла Федорова, українці зможуть скористатися новою технологією вже з грудня 2019 року Відзначимо, що нові електронні водійські права можна буде завантажити в смартфон.

мазерати

Цифрові документи будуть мати таку ж законну юридичну силу, як і «паперові». Українці, які завантажили у свій смартфон електронні водійські права і техпаспорт на автомобіль (для цього потрібно буде пройти електронну ідентифікацію), будуть їх показувати поліції, якщо вона цього вимагатиме.

маршрутка, водитель, телефон

“Такі електронні водійські права матимуть високу ступінь безпеки по захисту конфіденційних даних користувача”, – стверджують розробники українського програми.

Раніше повідомлялося, що в Україні набувають чинності нові правила для фотографій на паспорт. Вимоги до фотографій для біометричних паспортів тепер будуть менш суворим, проте зміни торкнуться лише деяких категорій громадян.

Згідно з новими правилами, українці зможуть фотографуватися на паспорт в головних уборах, за умови, що вони носять їх у побуті за релігійними переконаннями. Крім того, на фотографії для біометричного паспорта можуть бути присутні головні убори або інші предмети на голові та обличчі, якщо вони потрібні людині за медичними показаннями. При цьому у громадянина має бути відповідний медичний висновок. Ці правила, зокрема, поширюються на медичні пов’язки на очі, а також перуки, які не закривають обличчя.

Джерело

Загрузка...