Українські хакери зламали онлайн-конференцію “РЖД”

0

Українські хакери зламали онлайн-конференцію російських залізничників із представниками загарбників тимчасово окупованих територій.

Джерело: співрозмовники “Української правди” в кіберсередовищі, відео, надане УП

Деталі: За даними джерел УП, ця відеоконференція відбувалася 22 червня 2023 року.

На ній обговорювали, зокрема, питання “переходу на оформлення єдиного перевізного документа” під час здійснення перевезень вантажів між РФ і тимчасово окупованими територіями України.

На відео чути, як до бесіди включається людина, яка звертається до окупантів: “Громадяни залізничники, за підтримку військової агресії проти України…”.

На цьому його обривають.

Представник “РЖД” просить розібратися, чому “модератор Кирило проспав включення в ефір несанкціонованих товаришів”.

Далі окупанти намагаються повернутися до порядку денного засідання, але наступний спікер також виявляється українським хакером, якому вдалося донести свою думку до загарбників і гауляйтерів. На цьому трансляція і запис обривається.

Нагадаємо: В квітні хакери разом з українським пранкером зламали онлайн-трансляцію експертної конференції “Російсько-іранське співробітництво у світі, що змінюється”. Вони пообіцяли, що на кожного окупанта чекатиме відплата СБУ.

Загрузка...
попередня статтяУкpаїнка не вuтpuмала! “Скажіть мені, чому за відновлення енергетuкu має nлатuтu nеpесічнuй гpомадянuн? Ми що, найбагатші? Адже енеpгетuчна галузь в нас пpuватuзована….”
наступна стаття3алужнuй nереrрав окуnантів! Геніальнuй хід -на всіх наnрямках: ЦЕ ПЕРЕМОГА! Сталося невuмовне!