Українці накинулись на Парубія через Пашинського! Краще йому затаїтися!

0

Депутат Верховної Ради Андрій Парубій, проти якого раніше ДБР завело ще одну кримінальну справу, гучно заявив, що справжньою метою справи Сергія Пашинського є залякування опозиції.

“Які підстави кидати за ґрати Сергія Пашинського сьогодні? Які підстави його ізолювати? Не було жодного доказу, що він ховається від слідства”, – сказав депутат в ефірі телеканалу Прямий.

На його думку, арешт – очевидна спроба залякати і самого Пашинського, і інших представників опозиції.

До слова, позиція Парубія викликала бурхливу реакцію в соцмережах.

 “Фігуранти використовували фактор переляку і страху, як механізм в політичних боях. Хтось, вибачте, всрався. Хтось навпаки, придбав витримку і стійкість. Ну що. Настав час фігурантів: А. Придбати. В. всрався в картатий плед. P . S Сорри за чесний склад “, – зазначив Володимир Медіанік.

“Парубію пора починати переживати …. Зі стріляниною на дорозі розібралися … Тепер переходимо до стрілянини на майдані”, – додав Юрій Гончаров.

“Спочатку їх потрібно в сміттєві баки покидати, потім зеленкою полити, борошном посипати, ну, щоб відчули”, – сказала Ольга Онищенко.

“Парубію краще було б взагалі затаїтися і вафельницу свою не відкривати. Бо хер залетить)”, – переконаний Андрій Андрійович.

“Бояться, що вийде назовні правда за снайперів на Майдані, заживо спалених активістів у будинку профспілок на Майдані і які протестують в Одесі і т.д …”, – зазначив хтось під ніком Андрій.

Додамо, що на захист Пашинського Андрій Парубій написав кілька днів тому повідомлення на своїй сторінці в Facebook, за що українці теж накинулися на нього.

“А що поганого, якщо ви всі станете жебраками і масово розсаджені по колоніям?”, – запитує Дмитро Романов.

“Ось жеж ти картавий шматок гівна”, – додав Михайло Лапутин.

Джерело

Загрузка...