“Українці переплачують! Сьогодні же їх всіх закрити”: Зеленський розійшовся не на жарт і дав жорsтку вказівку.

0

Як відомо, нещодавно глава держави закликав власників незаконних АЗС згорнути свою діяльність протягом декількох днів. Він анонсував масштабні перевірки тіньових заправок на зустрічі зі студентами Острозької академії в Рівному.

“У Рівненській області працює багато, скажімо так,” тіньових “АЗС, незаконних. Хочу їм передати такий сигнал: будь ласка, припиніть це робити в найближчі дні. Тому що за цим ми будемо не просто уважно стежити і, щоб коректно висловитися в стінах цього університету, без нецензурних слів, “обмежувати вас в ваших вільних днях в Україні”, – сказав тоді він.

Після цього в області вже закрили 136 нелегальних АЗС, повідомив голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль на сторінці в Facebook.

Зміцнення гривні мало б призвести до зниження вартості пального, але через зростання цін на кордоні (а ми імпортуємо більшість нафтопродуктів) цінники на стелах залишилися на рівні, який сформувався в середині вересня.

«Якби не внутрішні проблеми, ціни, може, і знизилися б, щоб стимулювати попит. Але проблеми з поставками залишаються, і трейдери їх закладають як ризики в ціну. Тому ми бачимо повільне зростання, яке, швидше за все, продовжиться в жовтні », – розповів аналітик Геннадій Рябцев.

Нагадаємо, місяць тому, Зеленський анонсував масштабні звільнення через невдалу реформу

Так, причиною нинішньої ситуації із судами Зеленський тоді назвав владу Порошенка.

«Через невдалу судову реформу ми не отримали перезавантаження судової влади та її оновлення. Навпаки, попередня влада робила все, щоб судді залежали тільки від неї. Тільки рішучими заходами можна змусити виконувати закон. Такими рішучими заходами є щотижневе позбавлення суддівських мантій негідними високого звання судді», – зазначив він. 

Джерело

Загрузка...
попередня статтяСкільки ліній у вас на зап’ясті? 3 або 4? Перевірте і дізнайтеся, що це означає
наступна статтяЗеленський просто розніс його: чергове рeзoнaнcнe відео президента додало йому ще 10% підтримки. Відео