Українці залишаються без субсидій! Кому готується до диких рахунків!

0

Чи не є таємницею, що більшість українців не в силах оплатити комунальні платежі, не вдаючись до субсидій. І якщо раніше субсидії отримували в основному пенсіонери, то з кожним роком за субсидією змушене звертатися все більшу кількість людей які не досягли пенсійного віку. Їх доходи не дозволяють їм перекрити всі дорожчає “комуналку”. Однак в пресі з’явилась інформація, що влада має намір скоротити число одержувачів субсидій. Зокрема про це розповів Святослав Павлюк.

У найближчому майбутнім уряд України планує по перерахунку субсидій залишити деяку частину пільговиків без своєї допомоги. Це станеться вже в травні, і буде переглянуто також обсяг послуг, про це попереджає Святослав Павлюк.

За словами одного з представників добровільного об’єднання “Енергоефективні міста України” Святослава Павлюка, кількість людей отримують субсидії може значно скоротитися.

Святослав Павлюк уточнив, що це можуть бути люди мають автомашину до п’яти років, а також володіють нерухомістю з великою площею: квартир в 120 квадратних метрів і будинків мають 200 квадратів.

Все це було впроваджений ще в минулому році і дані обмеження вже частково озвучені урядом.

Ще одним фактором по впливає на субсидію стане нова ціна на газ. У цьому році вона стала нижче і навіть спостерігалося її падіння. Все це не може не вплинути на ціну тепла. Тому обсяг послуг що надаються нашим громадянам ще більше зменшуватися, поділився Святослав Павлюк.

Деякі люди отримують субсидію, зіткнулися з виросли обсяг грошей, які вони платили за послуги. Тож Святослав Павлюк пророкує значне скорочення бюджету субсидій в основній статті витрат.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я