Українців чекають валютні “гойдалки” в травні! Експерти озвучили тривожний прогноз!

0

В Україні в травні від курсу долара варто чекати несподіванок, оскільки він буде варіюватися в діапозоні від 27,5 гривень за долар до 27,9 гривень за долар, передають Патріоти України.

При цьому, за словами фінансового аналітика Володимира Мазуренка, курс буде в тому числі залежати від того, як швидко закінчиться карантин.

Ми в будь-якому випадку побачимо поетапну девальвацію, яку вже закладено в бюджеті країни. Думаю, що найближчим часом курс гривні по відношенню до долара буде перебувати в стабільному діапазоні, але вже в травні може перейти до позначок 27,5-27,9 гривень за долар”, – уточнив виданню він.

Приблизно такі ж оцінки озвучує і керівник відділу аналітики “Альпарі” Вадим Іосуб. Він вважає, що курс в найближчий тиждень буде коливатися біля позначки в 27,1 гривень за долар.

“На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 27,1 грн, а готівковий долар в банках – близько 26,9/27,2 гривень”, – прогнозує Іосуб.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я