Українців змусять повернути субсидії! Хто під ударом, Верховний суд виніс вердикт!

0

Верховний суд визначив, що субсидії, які були отримані через недобросовісних дій, що потрібно буде повернути. Про це повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу суду.

Спір полягав у тому, що управління соціального захисту населення звернулось до суду, щоб стягнути зайво виплаченої субсидії, але суд відмовив у задоволенні позову. Але апеляційний суд скасував рішення і ухвалив своє, за яким задовольнив позов, посилаючись на недостовірні дані про кількість зареєстрованих осіб в квартирі. 

Верховний суд вказав, що законодавець пов’язує повернення надміру отриманих коштів, які представлені у вигляді субсидії, а саме з одержувача, яку повинен доводити позивач. А перша інстанція виходила з того, що позивач не зміг довести недобросовісні дії відповідачки. 

У Верховному суді додали, що у відповідачки був відсутній умисел на умисне подання інформації про більшу кількість зареєстрованих у квартирі осіб На момент вирішення питання вона проживала з синами. Колегія суддів прийшла до висновку про відсутність підстав для примусового повернення грошей отриманих жінкою. 

А втратити право на субсидію може будь-хто, у кого житлоплощу перевищує 120 кв. м для квартири і 200 кв. м в індивідуальному будинку. Також якщо хтось із субсидиантов має у власності транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого пройшло менше 5 років, крім мопеда.

Раніше ми повідомляли, що стало відомо, якою буде ціна на газ для українців в опалювальному сезоні.

Глава профільного міністерства заспокоїв українців і заявив, що ціна на газ для простих споживачів у поточному опалювальному сезоні буде стабільною.

Він також зазначив, що вартість блакитного палива в порівнянні з минулим роком зменшиться на 7%.

Джерело

Загрузка...