Укргідрометцентр змінив прогноз на травень. Погода здивує всіх!!

0

У першій половині місяця ймовірні заморозки, літо наступає у другій половині травня

У травні 2020 року середня місячна температура в Україні прогнозується на рівні 15-18 градусів тепла (в горах 11-13 градусів тепла), що на 1,0-1,5 градусів вище середніх багаторічних значень. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прогноз Укргідрометцентру.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 34-77 мм, в Карпатах 95-120 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

Як зазначили в Укргідрометцентрі, у першій половині місяця в Україні, у другій половині травня в Карпатах, на півночі, сході країни та у більшості центральних областей ймовірні заморозки на поверхні ґрунту, місцями й у повітрі.

“Стійкий перехід середньої добової температури через 15 градусів тепла, що є кліматичним показником початку літа, відбувається у південній половині країни – у першій половині, на решті території – у другій половині травня”, – йдеться в повідомленні.

За даними спостережень середня місячна температура повітря травня складає 13-17 градусів тепла, в гірських районах 7-12 градусів тепла.

Абсолютний мінімум температури повітря становить 0-6 градусів морозу, місцями у Сумській області та в гірських районах 7-10 градусів морозу, на узбережжі морів 0-3 градусів тепла; абсолютний максимум – 31-37 градусів тепла, на півдні та сході країни місцями до 38-39 градусів, в гірських районах 22-30 градусів.

Середня місячна кількість опадів 22-60 мм, у західних, Вінницькій областях та горах Криму 62-81 мм, в Карпатах та на Прикарпатті 85-148 мм.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я