Уже не вперше! Тимошенко відзначилась – просо стали і вийшли. Леді Ю не здається – такого ще не було!

0

Народний депутат Антон Яценко 18 травня увійшов до складу парламентської фракції “Батьківщина”. Політик відомий завдяки низці скандалів, зокрема через корупційну схему у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості.

Про те, що Яценко тепер член фракції “Батьківщина”, на засіданні Верховної Ради 18 травня повідомив перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук.

Згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про входження народного депутата Яценка Антона Володимировича до складу депутатської фракції політичної партії “Батьківщина”,– зазначив Стефанчук.

Також варто додати, що Фракція «Батьківщина» залишила залу засідань Верховної Ради під час розгляду кадрових питань стосовно звільнення трьох міністрів. Про це повідомила лідер фракції Юлія Тимошенко під час свого виступу у сесійній залі.

«Те, що сьогодні відбувається, – це шоу із захисту доброго царя та знищення поганих бояр. Ми в цьому шоу участі не братимемо. Тому що все це – абсурд», – сказала Тимошенко.

За її словами, «не міністри сьогодні винні в повному розвалі управління країною», а президент Володимир Зеленський несе відповідальність.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я