Уже завтра! Зеленський не чекав – це буде іспит! На Банковій переполох – вирішальний момент!

0

Український політолог Віктор Бобиренко пише у себе в Facebook, Зеленський буде здавати іспит. Сьогодні ввечері приїжджає до Києва Держсекретар США Ентоні Блінкен.

В Офісі президента будуть хвалитися і кричати «отримали, перемога!».

Політолог зазначає, перше, що потрібно розуміти – вже сам приїзд Блінкена разом з Нуланд, відомої, як нелюбительки Москви – це вже величезна фіга Путіну. І навіть, якщо б чаєм і закінчилося – це був би хід. Тому перше завдання – демонстрація підтримки. А з Нуланд – агресивної підтримки. Білий дім покаже, що блефувати і підвищувати ставки – вміє не тільки Кремль.

Друге. Блінкен обов’язково відділить мух від котлет. І, хоча на камери, основною темою буде політика безпеки – фактично за закритими дверима будуть говорити: побільше Джавелін і різних інших військових булочок, тиск на Росію і Путіна. А ось друга тема – цікава, хоча може бути і не такою публічною. Блінкен обов’язково повинен взяти Зеленського за кадик і запитати – де його навчали витирати ноги об принцип корпоративного управління.

Віктор Бобиренко пише, що є і третій момент.

Ми розуміємо, що Блінкен розуміє. Що він, інтелектуал, але зустрічається з хлопцями з містечкового кварталу, які захочуть розвести. Блінкен точно Зеленському повинен сказати, що нинішня команда Білого дому не простаки і що гучні заяви про деолігархізацію – це для виборців. А ковбої вимагатимуть конкретний скальп Коломойського до конкретної дати. З проміжними дедлайнами. І відпетляти не вийде.

Треба визначатися. Четверте. Держсекретар США зустрічається з президентом України. А там і Єрмак нависає.
А хто сказав, що позитивне відношення Уряду США до України має бути перенесено на фаворитів президента України? Тим більше, що є інформація, що Єрмак підігравав Трампу і грав проти цієї команди. Його розмова з Джуліані – вже секрет Полішинеля.

І тому найбільш цікаве питання: чи не рекомендуватиме Блінкен Зеленському уважно придивитися до принципів формування команди і перегляду корпоративної стратегії?
Думаю, Вові дипломатично запропонують задуматись.

Відзначимо, що Україна очікує від США посилення політичної підтримки, а також допомоги країні в оборонній сфері за результатами візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена. Крім того, влада розраховує на подальшу підтримку Сполученими Штатами реформ в Україні.

Про це в ефірі Україна 24 заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

Дипломат заявив, що Україна хоче домогтися модернізації “всіх сфер життєдіяльності” у відносинах з США.

“В першу чергу тих, які пов’язані з національною безпекою і обороною”, – зазначив Єнін.

За його словами, влада хоче обговорити з Блінкеном активізацію взаємодії “в сфері торгівлі та інвестицій”, а також збільшити потенціал взаємного співробітництва в рамках міжнародних організацій.

“Будемо говорити про механізми технічної допомоги, яких на сьогоднішній день настільки потребує українська економіка, включаючи енергетичний сектор”, – додав Єнін.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я