В Одесі тотальний рознос! Голови полетіли – будуть відповідати за трагедію!

0

Начальника Управління ДСНС Одеської області Віктора Федорчака відсторонили від посади. Рішення про звільнення поки не прийнято.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час прес-брифінгу в Одеській облдержадміністрації сьогодні, 8 грудня.

Прем’єр зазначив, що Федорчак відсторонений від посади у зв’язку з неефективністю служби в останні роки, коли в Одесі відбулося кілька трагічних пожеж.

Рішення про звільнення приймає не прем’єр-міністр, тому Віктора Федорчака поки тільки відсторонили від посади.

Олексій Гончарук нагадав, що уряд створив комісію з розслідування причин пожежі в Одесі.

«Ми обов’язково розберемося. Результати розслідування – до 20 грудня. Винні будуть покарані », – зазначив Гончарук.

Він додав, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася 5 років тому – в червні 2014 го.

«Тоді виявили основні порушення, а в цьому році будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Це абсолютно неприпустимо!! »- підкреслив прем’єр.

Він додав, що за дорученням Президента, до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури. Україна будує глобальну стратегію протипожежної безпеки всієї країни.

Додамо, вчора близько згарища на Троїцькій пройшла акція протесту «Халатність вбиває», головною вимогою якої стала негайна відставка начальника обласного управління ДСНС.

«Найголовніша причина, по якій гинуть наші діти – це халатність влади. Якщо ми будемо мовчати, про це знову забудуть. Нам будуть обіцяти, що будуть об’єктивні розслідування, але через деякий час про це всі забудуть», – підкреслив організатор акції Сергій Гнєздилов.

Разом з іншими організаторами акції студент склав ряд вимог, які направить міській та обласній владі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я