В пошуках крайнього! Поліцейські в Одесі взялися за рятувальників через пожежу у коледжі!

0

Поліцейські вилучили документацію з дій пожежних розрахунків з моменту повідомлення про пожежу і аж до моменту ліквідації. Про це повідомив радник начальника обласної поліції Руслан Форостяк, передають Патріоти України.

“Очільника ДСНС Одеської області прогнозовано відсторонили від своїх обов’язків з огляду на останні резонансні пожежі. Вилучення документів дасть змогу запобігти будь-яким документальним втручанням “заднім числом”, навіть при бажанні зробити аналіз чи висновки про належне реагування та організацію локалізації цієї трагічної пожежі”, – написав Форостяк у Facebook.

Вважає, що при ліквідації пожежі у колежі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу були допущені помилки. “Попри героїзм пожежників, я не розумію, як так можна боротись з вогнем – тупо змиваючи будівлю потужними лафетами. Це ж просто знищили будівлю та завалили людей, яких можливо ще можна було врятувати. Можливо я дилетант в цих питаннях, але навіть мені, дилетанту, зрозуміло що це не так робиться”, – додав Форостяк.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я