В ці хвилини! Під судом над Медведчуком твориться немислиме – почалися сутички!

0

Київський апеляційний суд сьогодні розглядатиме апеляційну скаргу нардепа ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука.

Водночас під будівлею суду вже зібралися молоді люди в спортивних костюмах, також на місце прибув нардеп ОПЗЖ Ілля Кива.

Вхід на територію суду охороняє велика кількість правоохоронців.

Рух “Рух опору капітуляції” анонсував сьогодні проведення акції “Медведчук_підарешт”. Активісти вимагають взяти Медведчука під варту і скасувати домашній арешт.

Пізніше до будівлі суду приїхав сам Медведчук і в компанії нардепа ОПЗЖ Іллі Киви та інших пішов до суду.

Віктор Медведчук під будівлею суду розповів, що вважає незаконним свій домашній арешт і прийшов його оскаржити.

На питання про зв’язки з Порошенком лідер ОТЗЖ заявив, що працював з екс-президентом з 2014 по 2018 роки, поки у них не розійшлися погляди на обмін полоненими.

До суду прийшли також активісти “Руху опору капітуляції”, представники “Національного корпусу”, “Братства” та “Свободи”.

Також стало відомо, що У Києві біля будівлі суду де сьогодні розглядатиме апеляційну скаргу нардепа ОПЗЖ відбулися сутички.

По обидві сторони зібралися десятки силовиків і учасників акції протесту, але поки що їх розділяє паркан. Представники “Нацкорпусу” вже встановлюють колонки. Сам Медведчук і його захист вже знаходяться в залі суду, де вже почалося засідання”, – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що до зали суду впустили всіх журналістів попри заяви нардепів від ОПЗЖ, що представники ЗМІ будуть їм “закривати огляд на судовому засіданні”.

 

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я