В Україні можуть об’єднати ключові податки! Розкриті подробиці!

0

В ході податкової реформи, яку планують провести в 2020 році, в Україні можуть об’єднати єдиний соціальний внесок (ЄСВ), податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) і військовий збір.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає “Новий час”.

“Не дивлячись на те, що я обережно ставлюся до зменшення тиску на фонд оплати праці, це питання назріло, і ми готові його розглянути, запропонувавши відповідні зміни до Податкового кодексу України. В тому числі, на мою думку, час об’єднання ЄСВ, податку на доходи фізичних осіб і військового збору “, – сказав він.

Він додав, що в цілому податкове навантаження на фонд оплати праці планують знизити.

“Я не готовий говорити про якісь кінцевих розрахунках, кінцевих сум, але ми говоримо про те, що мінімальна ставка податку на доходи фізичних осіб – то єдиного цього податку – повинна становити 15%. Зараз 18% – це єдина ставка. Може бути помірна прогресія, і з великих доходів буде сплачуватися більше податків. Відповідно загальний рівень податкового навантаження повинен бути зменшений “, – пояснив Гетманцев.

Він також підкреслив, що оскільки ставка об’єднаного податку буде знижена, можна говорити про те, що військовий збір “буде взагалі скасований”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я