В Україні вирішили скасувати військовий збір: цього чекали мільйони людей

0

Партія «Слуга народу» підняла питання щодо скасування військового збору. Уточнюється, що вже навіть були розроблені і подані два відповідні законопроекти №2252 і №2253, які безпосередньо стосуються нових змін в Податкових і Бюджетних кодексах щодо скасування військового збору платниками податків. Така інформація надійшла від народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Дубинського, пише ua.news .

Це питання було підняте відразу з кількох причин. По-перше, залишається загадкою природа цих військових зборів, який практично повторює всі фіскальні функції податку на доходи фізичних осіб через схожі об’єкти оподаткування.

У зв’язку з цим фонд заробітної плати відчуває на собі великий податковий тягар, якщо порівнювати ці збори з рівнем оподаткування зазначених доходів в інших країнах світу. Тому все вказує на те, що в результаті вся ця ситуація не кращим чином впливає на конкурентоспроможність вітчизняних підприємств і товарів на міжнародних ринках.

До всього іншого, це служить ще одним фактором значної частки тіньової економіки країни, те ж саме стосується і тіньових зарплат, які видаються «в конвертах».

Депутат упевнений, що компенсувати військовий збір можна за допомогою сприятливої ситуації з ростом економіки, в тому числі і за рахунок скорочення тіньових схем через зменшення податкового навантаження на фонд заробітної плати платників податків.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяТaкoгo нe бyлo з жoднuм пpeзuдeнтoм: Соціологи пoкaзaлu, що cтaлocь з рейтингом Зеленського пicля прес-марафону
наступна статтяСади дерево там, де кріт землю риє. 12 порад від наших пращурів