В Україні змінюють правила здачі іспитів на права! Основні нововведення!

0

В Україні змінили правила здачі іспитів на отримання водійських прав і розширили перелік необхідних документів. Нововведення покликане спростити підтвердження автомобілістами навичок керування ТЗ.

17 липня набув чинності наказ міністерства внутрішніх справ від 22 травня 2020 № 408, який стверджує відразу дві нові інструкції. Про це розповіли в Головному сервісному центі МВС.

Зокрема, про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія – яка удосконалює процедури видачі посвідчення водія, а також більш детально регламентує їх проведення.

А також про використання фото- і відеотехніки під час здачі іспитів, збереження отриманої за допомогою них інформації і доступ до неї – інструкція регламентує порядок застосування технічних записів контролю.

Що змінилося

тепер при отриманні категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE можна підтвердити наявність навичок керування ТЗ по кожній із категорій В, С1, С, D1 і D

максимально допустимий перерва в навичках управління тепер збільшено до 3 місяців;

підтвердити навички керування транспортними засобами можна документом на право власності авто іншого з подружжя, і документами, що підтверджують кредит, оренду, лізинг, або тимчасовим реєстраційним талоном

в разі відкриття 2 і більше категорій теоретичний іспит здається один раз за екзаменаційними білетами вищої категорії;

іспит припиняється, якщо при здачі людина користується шпаргалками або підказками

тривалість кожного етапу проведення практичного іспиту: на майданчику – не менше 10 хвилин, на дорозі – не менше 20 хвилин, а в цілому – не більше 1 години;

якщо на дорогах пробки, проводяться ремонтні роботи, сталося ДТП – можливе відхилення від маршруту під час проведення практичного іспиту

фото- і відеофіксація походить від початку кожного іспиту і до кінця

результати іспитів протягом 10 робочих днів можна оскаржити;

встановлюються підстави для анулювання посвідчення водія (у разі позбавлення права керування отриманого вперше, надання фіктивних документів та інше)

можливе виключення наявної категорії, якщо медичною довідкою вона не підтверджена. І поновлення її в разі надання нової довідки, якщо придатність до управління відновлена.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЦвітуть всюди, а цінніші за золото! Відвар чорнобривців лікує 100 хвороб!
наступна статтяСезони змінили «звички»! Метеоролог про аномальну погоду на осінь-зиму 2020 го!