В Україну прийдуть потепління і дощі! Прогноз погоди на тиждень!

0

З вівторка в Україні очікується потепління, яке поступово буде поширюватися в східні області. Весь тиждень в країні очікується дощова погода, однак опади, які кілька днів поспіль йтимуть на заході, до кінця тижня перемістяться на схід.

У понеділок, 28 грудня, майже на всій території України пройдуть дощі. На заході температура очікується від +5 до +7 градусів тепла, а вночі від -1 до +1. У центральних областях прогнозується від 0 до +3 вдень і -1 – 4 вночі. На сході сонце, без опадів. Температура -1 -3 вдень і -6 – 8 вночі.

У вівторок, 29 грудня, похмуро буде вже по всій Україні крім південних областей і Криму. Однак невеликі опади очікуються лише на заході та на півночі країни. На більшій частині країни вдень повітря прогріється до восьми – дев’яти градусів тепла. Вночі на заході до +5, в центрі близько нуля. Але сході буде прохолодніше всього – вдень очікується +1 +3 градуси і -2 -4 вночі. А на півдні і в Криму вдень стовпчик термометра підніметься до 11 – 13 градусів тепла, вночі очікується +2 +4.

У середу, 30 грудня, в західних областях очікується дощ. На решті території України очікується мінлива хмарність, без опадів. На заході вдень повітря прогріється до +7 +9, а вночі – до +1 +3. На півночі температура повітря буде коливатися від +6 до +8 градусів вдень і від -1 до +2 вночі. У південних областях та Криму температура повітря вдень складе від +10 до +13, а вночі від +5 до +7 градусів.

У четвер, 31 грудня, погода буде практично аналогічна попереднього дня, з коливанням в пару градусів. Плюсова температура буде утримуватися за всієї країни, лише в Луганській області вночі можливо до -1. Також прогнозується, що дощі в західних областях можуть трохи підсилитися.

У п’ятницю, 1 січня, на заході встановиться сонячна погода з невеликою хмарністю, а в східних і деяких південних областях передбачаються дощі. Температура повітря на півдні складе вдень від +7 до +10 градусів, а вночі від +3 до +6 градусів. У східних областях також очікуються дощі і тільки в Луганській області опадів не передбачається. Температура повітря в східному регіоні складе від +1 про +4 градусів вдень і від -1 до +2 градусів вночі. Температура повітря в західних областях вдень коливатиметься від +2 до +4, а вночі від 0 до +2. У північних областях температура повітря складе від +4 до +6 градусів тепла вдень, і від +2 до +4 вночі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я