Варто знати! Чому краще забути про існування ковбасних виробів!

0

Бутерброд з ковбасою — один з найпопулярніших варіантів сніданку. Коли ми їмо магазинні ковбасні вироби, чи замислюємося ми про те, з чого вони зроблені? Певно, що ні. Але перш ніж в черговий раз купувати ковбасу, згадайте, скільки в ній солі, підсилювачів смаку, консервантів та інших шкідливих компонентів. Давайте розберемося, з якими проблемами зі здоров’ям можна зіткнутися, якщо часто включати в раціон ковбаси, інформує Ukr.Media.

Діабет

Люди, які постійно вживають в їжу ковбасу, майже на 20% частіше стикаються з цукровим діабетом. Це відбувається з-за того, що в ковбасі присутня велика кількість жирних кислот, які і є однією з причин розвитку цієї серйозної хвороби.

Ожиріння

У більшості випадків, подібні вироби виробляють з різних м’ясних продуктів, у тому числі далеко не найбільш корисних. Вони негативно відбиваються на роботі системи травлення, що у свою чергу провокує збільшення ваги, аж до розвитку ожиріння.

Рак

Одне з нових досліджень учених, що займаються вивченням онкологічних захворювань, дозволило знайти підтвердження того, що м’ясні напівфабрикати провокують рак кишечника. Причина — велика кількість канцерогенів у складі.

Захворювання серцево-судинної системи

Ковбаса негативно відбивається на здоров’ї судин і роботі серця. Ефект на організм людини від вживання цього продукту можна порівняти з впливом на здоров’я нікотину, спиртних напоїв і миш’яку.

Гормональний збій

Можливо, ковбаса могла бути менш шкідливою, якби виробники не прагнули здешевити її шляхом додавання небезпечних компонентів.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я